Bizi Takip Edin

Bir Metagenomik dalı olarak bilinen Mikrobiomik, her bir mikroorganizmanın tüm genomunun sekanslanmasıyla günümüzde moleküler biyolojiyi kökten değişime uğratmıştır.

Kendi doğal ortamlarında mikroorganizmaların genomlarına direk ulaşılmasıyla birlikte metagenomik, çevresel çalışmalara biyomarker araştırmalarında olduğu kadar uygulanmış ve mikrobiyal çeşitlilik çalışmaları için yeni bir dönem başlatmıştır.

Zymo Research firmamız tarafından sağlanan ZymoBIOMICS servisi kapsamında Shotgun Metagenomik Sekanslama yapıyoruz.

Sekanslama Doğruluğu ve Tutarlılığı

Son teknoloji veri analizi algoritmalarımız, taksonomi atamasındaki yanlış pozitifleri önemli ölçüde azaltır ve iş akışımız, tutarsızlıklara karşı optimize etmek için her adımda doğrulanmıştır. Arka plan kirliliğini en aza indirmek için ultra-saf reaktiflerle birleştirilmiş Shotgun Metagenomik Sekanslama Hizmetimiz, numune profilleme için yüksek güvenilirlikte doğruluk sağlar.

Kapsamlı Biyoinformatik Analiz

Shotgun Metagenomik Sekanslama Hizmeti, taksonomi analizi, alfa çeşitlilik grafikleri, beta çeşitlilik analizi, gen ailesi profili oluşturma, metabolik pathway analizi, antibiyotik dirençli gen ve virülans gen profili oluşturma ve LEfSe biyomarker analizini kapsar.

Yüksek Doğrulukta Taksonomik Tanımlama

Zymo Research veri tabanı, tüm alemlerde (Bakteriler, Arkealar, Ökaryotlar ve DNA Virüsleri) 77.000'den fazla referans suş içerir. Tescilli algoritma, taksonomi atamasında yanlış pozitif risklerini ortadan kaldırır.

Servis Özellikleri
·        En Yüksek Kalitede Hizmet.
·        Üstün Çözünürlük ile Suş Düzeyinde Tanımlama.
·        Her çalıştırmaya mikrobiyota standartları dahil edilir.
·        Benzersiz algoritma yanlış pozitif riskini ortadan kaldırır.
·        Özel ikili indeksler sayesinde indeks değişimini önlenir.
·        Fonksiyonel Profilleme, antibiyotik direncinin, virülans faktörlerinin ve metabolik yolların tanımlanmasına olanak tanır.


Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için [email protected] adresinden ya da +90 216 443 05 44 numaralı telefondan bize ulaşın.

#rRNA #ZymoResearch #RNAseq #Sequence #Sekanslama #PCR #TotalSeq #ArdiMedikal #Biyoinformatik #16S #NGS #ITSseq #Mikrobiyom #Mikrobiyota #Mantar #Arkea #Bakteri #DNA #RNA #Dizileme #research #data #ShoutgunSeq #Metagenomik

Diğer Bilgiler