Bizi Takip Edin

Quick-16S™ NGS Library Prep Kit, 16S rRNA amplifikasyonu için uç nokta PCR yerine gerçek zamanlı PCR kullanır, bu da PCR ürünlerinin doğrudan nicelleştirilmesine olanak tanır ve TapeStation® analizi veya jel elektroforezi gibi ek kitaplık niceleme analizine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.


 İki PCR adımı arasında, uzun AMPure® boncuk tabanlı temizlemelere kıyasla zamandan tasarruf sağlayan ve maliyetleri azaltan bir enzimatik temizleme uygulanır. Bu özelliklerle kit, 16S kitaplığı hazırlamanın uygulamalı süresini önemli ölçüde azaltır.Quick-16S™ NGS Kitaplığı Hazırlık Kiti ve birlikte verilen Quick-16S™ Primer Setleri, kullanıcıların ek reaktiflere ihtiyaç duymadan 96 adede kadar DNA örneğini dizilemeye hazır tek bir 16S kitaplığına dönüştürmelerini sağlar.


Kolaylaştırılmış bir protokol, primer yönetimini basitleştirir ve çok sayıda temizleme ve nicelleştirmeyi ortadan kaldırır. En iyi filogenetik kapsama, kullanıcıların 16S genomunun hangi bölgesini hedefleyeceğini seçmesine izin veren yenilikçi primerler tarafından mümkün kılınmıştır.a

Diğer Bilgiler