Follow Us

)

Corporate Identity

ARDİ Medikal Araştırma Ltd. Şti. Epigenetik ve Genetik  ürünleri alanında gösterdiği performansla kendini hızla geliştirmiş ve kısa sürede sektördeki yerini almıştır.

Firmamız PCR, ChIP, IHC, WB, ELISA gibi özel deneyim ve bilgi gerektiren yöntemlerde kullanılan ürün ve sistemlerin ithalat, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız ürünlerle ilgili donanım ve bilgiye sahip uzman ekibimizle, satış öncesinde ve sonrasında en kaliteli ve en doğru bilimsel hizmet ve desteği en kısa sürede alacağınız tek adres ARDİ’dir.

Ardi Medikal'in ürettiği Covid-19 antijen ve antikor hızlı tanı test kitleri CE, ISO, T.C. Sağlık Bakanlığı(HSGM), Almanya Sağlık Bakanlığı(BfArM) ve Belçika Sağlık Bakanlığı(Fagg) gibi sertifika onaylarına sahip olup global arenada kalitesini ispatlamıştır.

En kaliteli ürün ve hizmeti, ekonomik koşullarda siz değerli müşterilerimize sunabilmek için, yurtiçinde ve yurtdışında kendi alanının en iyisi olan firmalarla çalışmaktayız.

Temsilcisi olduğumuz firmaların ürünlerini sizlere en doğru şekilde sunabilmek için yurtiçi ve yurtdışında bir çok kongre, seminer ve eğitimlere katılmaktayız.

Hedefimiz sizlere aradığınız her ürünün ve hizmetin en iyisini verebilmektir.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileklerimizle…


Saygılarımızla

Gülcan Bostan Kılıç - Genel Müdür

Fizik Mühendisi